Read Gwiazdozbiór psa by Peter Heller Free Online


Ebook Gwiazdozbiór psa by Peter Heller read! Book Title: Gwiazdozbiór psa
The author of the book: Peter Heller
Edition: Insignis
Date of issue: 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 527 KB
City - Country: No data
Loaded: 2565 times
Reader ratings: 3.2

Read full description of the books:Hig przeżył epidemię grypy, która niemal doszczętnie wytrzebiła ludzkość. On sam stracił żonę i przyjaciół. Teraz mieszka w hangarze na małym opuszczonym lotnisku wraz z psem i jedynym sąsiadem – mizantropem nie rozstającym się z bronią.

W swojej cessnie 182 z 1956 roku Hig zabezpiecza strefę ochronną lotniska, a od czasu do czasu wymyka się w góry, by łowić ryby i udawać przed samym sobą, że wszystko jest jak dawniej. Kiedy jednak w pokładowym radiu natrafia na transmisję z innego lotniska, budzi się w nim skrywana głęboko nadzieja, że gdzieś istnieje inne, lepsze życie, podobne do tego, które utracił. Ryzykując wszystko, Hig wyrusza na wyprawę tam, skąd nie będzie już mógł powrócić, nie tankując: kieruje się do źródła zaszumionego sygnału radiowego. To, co go czeka i z czym musi się zmierzyć, jest zarazem i lepsze, i gorsze od czegokolwiek, czego mógł się spodziewać.

Gwiazdozbiór Psa to porywająca i wzruszająca, tyleż zabawna, co przejmująco smutna opowieść o człowieku, który wiedzie życie w ziejącym pustką, przepełnionym poczuciem straty świecie; opowieść o tym, czym gotów jest zaryzykować, by wbrew wszystkiemu odzyskać więź z innymi, miłość i pełnię człowieczeństwa.


*

„Dla tych, którzy myślą, że Droga Cormaca McCarthy'ego to ostatnie słowo w postapokaliptycznej beletrystyce”.

(z recenzji Glena Duncana, autora bestsellera Ostatni wilkołak)„Spróbuj z wrażliwością artystyczną Hemingwaya opisać świat, w którym mutacja grypy wytrzebiła ponad dziewięćdziesiąt dziewięć procent populacji. Dodaj do tego mężczyznę ze złamanym sercem, wędką, kilkoma strzelbami i małym samolotem. Nie zapomnij o psie! A teraz wyobraź sobie, że ów mężczyzna pielęgnuje w sobie więcej nadziei, niż podpowiada rozsądek, karmiony obrazami wyniszczonego i pozbawionego przyszłości świata. Więcej wiary. Więcej apetytu na miłość. Właśnie to dał nam w swojej przepięknie napisanej powieści Peter Heller”.

(z recenzji Scotta Smitha, autora bestsellerów Prosty plan i Ruiny)


Download Gwiazdozbiór psa PDF Gwiazdozbiór psa PDF
Download Gwiazdozbiór psa ERUB Gwiazdozbiór psa PDF
Download Gwiazdozbiór psa DOC Gwiazdozbiór psa PDF
Download Gwiazdozbiór psa TXT Gwiazdozbiór psa PDFRead information about the author

Ebook Gwiazdozbiór psa read Online! There is more than one author in the Goodreads database with this name.


Peter Heller holds an MFA from the Iowa Writers’ Workshop in both fiction and poetry. An award-winning adventure writer and longtime contributor to NPR, Heller is a contributing editor at Outside magazine, Men’s Journal, and National Geographic Adventure, and a regular contributor to Bloomberg Businessweek. He is also the author of several nonfiction books, including Kook, The Whale Warriors, and Hell or High Water: Surviving Tibet’s Tsangpo River. He lives in Denver, Colorado.


Reviews of the Gwiazdozbiór psa


DEXTER

There are some interesting pages

ROBERT

A book that leaves nothing behind, no feelings, no thoughts.

HEIDI

The most cool book

ELLIOTT

The book brought changes in life!

LEXI

Masterpiece! Masterpiece! Masterpiece! Just an incredibly scary, deep and interesting book, penetration to shivers!
Add a comment
Download EBOOK Gwiazdozbiór psa by Peter Heller Online free

PDF: gwiazdozbir-psa.pdf Gwiazdozbiór psa PDF
ERUB: gwiazdozbir-psa.epub Gwiazdozbiór psa ERUB
DOC: gwiazdozbir-psa.doc Gwiazdozbiór psa DOC
TXT: gwiazdozbir-psa.txt Gwiazdozbiór psa TXT