Read Manželka, která utekla by Tess Stimson Free Online


Ebook Manželka, která utekla by Tess Stimson read! Book Title: Manželka, která utekla
The author of the book: Tess Stimson
Edition: Domino
Date of issue: September 17th 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 659 KB
City - Country: No data
Loaded: 2439 times
Reader ratings: 6.7

Read full description of the books:Také máte občas pocit, že byste si potřebovala vzít volno od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit.

Kate Forrestová má pocit, jako by byla neviditelná. Svého manžela Neda má opravdu ráda, ale on si snad ani neuvědomuje, že je živá. Z roztomilých dětí vyrostli hádaví puberťáci, kteří ji většinu času ignorují. Práce, která pro ni kdysi tolik znamenala, je už pouze zdrojem stresu. A matka? Ta nesundává telefon z ucha, jen aby mohla vznášet další a další požadavky... Jak se Kate přibližuje ke svým čtyřicátým narozeninám, sílí v ní pocit, že buď něco od základu změní – anebo se zblázní.

A k bláznovství má už očividně blízko, protože jednoho rána v náhlému popudu nevysedne z taxíku v centru Londýna, kde pracuje, ale dojede až na letiště. A když si v letištní hale vzpomene na svou dávnou kamarádku, která nyní žije v Římě, rozhodne se vyrazit za ní. Ano, vypláče se Julii na rameno a třeba při tom najde způsob, jak začít nový život!

Poprvé po dlouhých letech nemá žádné povinnosti, neleží na ní žádná odpovědnost, a tak se s chutí ponoří do sladkého života v Římě. Nic si neodříká: svůdné oblečení, dobré jídlo a víno, ani novou lásku, kterou tolik chtěla považovat za pouhý prázdninový flirt... Je zkrátka šťastná.

Opojný pocit jí vydrží pouze do chvíle, kdy dostane zprávu, že se její syn ocitl ve vážném nebezpečí. Kate je bez varování postavena před nelehkou volbu mezi minulým a současným životem. Najednou si není tak jistá, jestli se jí skutečně podařilo utéct před vším, co ji tak nesnesitelně tížilo. Neví ale ani, jestli by ještě dokázala opustit to, co má teď. Kate neví – ale rozhodnout se musí...


Download Manželka, která utekla PDF Manželka, která utekla PDF
Download Manželka, která utekla ERUB Manželka, která utekla PDF
Download Manželka, která utekla DOC Manželka, která utekla PDF
Download Manželka, která utekla TXT Manželka, která utekla PDFRead information about the author

Ebook Manželka, která utekla read Online! Tess Stimson frequently contributes to newspapers and women's magazines. Born in England, she graduated from Oxford before working as a television news producer. Stimson is also the author of Hard News, Soft Focus, Pole Position, The Adultery Club, The Infidelity Chain (UK)/One Good Affair (US), The Nanny (UK)/Who Loves You Best (US), What's Yours Is Mine, The Wife Who Ran Away, The Lying Game and An Open Marriage, which will be published in July 2014. She is also the author of two works of non-fiction, Beat the Bitch: How to Stop the Other Woman Stealing Your Man, and Yours Till The End: The biography of a Beirut Hostage. She lives in Vermont with her family, and is currently at work on her next novel, The Wife-in-Law.


Reviews of the Manželka, která utekla


LEWIS

This story is going to be remembered for a long time.

BENJAMIN

Our favorite book

JASMINE

The book has disappointed, little new, lots of water!

CONNOR

The book is really worthy of the bestseller!

AMELIA

A book that impressed me to the depths of my soul.
Add a comment
Download EBOOK Manželka, která utekla by Tess Stimson Online free

PDF: manelka-kter-utekla.pdf Manželka, která utekla PDF
ERUB: manelka-kter-utekla.epub Manželka, která utekla ERUB
DOC: manelka-kter-utekla.doc Manželka, která utekla DOC
TXT: manelka-kter-utekla.txt Manželka, která utekla TXT