Read Mrtvý nebo živý by Mark Millar Free Online


Ebook Mrtvý nebo živý by Mark Millar read! Book Title: Mrtvý nebo živý
The author of the book: Mark Millar
Edition: Nakladatelství Crew
Date of issue: 2008
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 444 KB
City - Country: No data
Loaded: 1198 times
Reader ratings: 6.4

Read full description of the books:Kancelářská krysa jménem Wesley Gibson si myslela, že je stejná nicka jako všichni ostatní. Jenže pak Wesley zjistí, že je synem "Zabijáka", člena podzemního bratrstva superpadouchů, kteří tajně vládnou světu od roku 1986. A jeho život se navždy změní. Poté, co je jeho otec zavražděn, vstupuje Wesley do bratrstva a odhaluje své nadání, díky němuž se stává novým Zabijákem. A před jeho očima se postupně odkrývá svět, o kterém netušil, že existuje. Svět, kde jsou všichni superhrdinové mrtví. A tak se Wesley přidává k záporákům a snaží se rozluštit záhadu otcovy smrti. Protože Wesley Gibson je vzorný syn, zabiják, hrdina a... člověk, který ví, jaké je to být Mrtvý nebo živý. Kritici srovnávají Mrtvý nebo živý se Strážci či s Americkým psychem... tedy až na to, že jsou tu padouši místo hrdinů, daleko víc cynismu a násilí, víc černého humoru a bizarních postav (kupříkladu Sračkoun, který je složen z výkalů těch největších mizerů v lidské historii). Navíc skvělá kresba J. G. Jonese.


Download Mrtvý nebo živý PDF Mrtvý nebo živý PDF
Download Mrtvý nebo živý ERUB Mrtvý nebo živý PDF
Download Mrtvý nebo živý DOC Mrtvý nebo živý PDF
Download Mrtvý nebo živý TXT Mrtvý nebo živý PDFRead information about the author

Ebook Mrtvý nebo živý read Online! Mark Millar is the New York Times best-selling writer of Wanted, the Kick-Ass series, The Secret Service, Jupiter’s Legacy, Jupiter’s Circle, Nemesis, Superior, Super Crooks, American Jesus, MPH, Starlight, and Chrononauts. Wanted, Kick-Ass, Kick-Ass 2, and The Secret Service (as Kingsman: The Secret Service) have been adapted into feature films, and Nemesis, Superior, Starlight, War Heroes, Jupiter’s Legacy and Chrononauts are in development at major studios.

His DC Comics work includes the seminal Superman: Red Son, and at Marvel Comics he created The Ultimates – selected by Time magazine as the comic book of the decade, Wolverine: Old Man Logan, and Civil War – the industry’s biggest-selling superhero series in almost two decades.

Mark has been an Executive Producer on all his movie adaptations and is currently creative consultant to Fox Studios on their Marvel slate of movies.

Reviews of the Mrtvý nebo živý


SONNY

An enticing cover and a controversial story.

ISABEL

It was a surprisingly interesting book. Very highly recommended.

AARON

A hard, shocking, but extremely useful book that makes you think!

ISABELLA

Why do you need to write a phone?
Add a comment
Download EBOOK Mrtvý nebo živý by Mark Millar Online free

PDF: mrtv-nebo-iv.pdf Mrtvý nebo živý PDF
ERUB: mrtv-nebo-iv.epub Mrtvý nebo živý ERUB
DOC: mrtv-nebo-iv.doc Mrtvý nebo živý DOC
TXT: mrtv-nebo-iv.txt Mrtvý nebo živý TXT