Read Şekil Değiştirme by John Perkins Free Online


Ebook Şekil Değiştirme by John Perkins read! Book Title: Şekil Değiştirme
The author of the book: John Perkins
Edition: Kuraldışı Yayınları
Date of issue: October 2009
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 35.36 MB
City - Country: No data
Loaded: 1301 times
Reader ratings: 6.9

Read full description of the books:Şekil değiştirmeyi merak ediyor musunuz? İnsanın bir hayvana, bitkiye veya bir başka şeye dönüşmesi mümkün mü? İlginizi çekiyor mu? Yoksa inanılmaz mı geliyor? İlginç, incelenmesi, ne olduğunun öğrenilmesi gereken bir şey olduğunu düşünüyorsanız bu kitap işinize yarayabilir...
Büyük bir şirketin başındayken her şeyi bırakıp Güney Amerika ve Güneydoğu Asyadaki antik toplumların, yerli halkların kültürlerini, yaşam tarzlarını incelemeye karar veren John Perkins yıllardır şekil değiştirme ile ilgileniyor. Karmaşık ve gizemli olduğu kadar ilginç ve tartışmalı bir konu olduğu kesin. İnsanın kendisini ve yeryüzünü değiştirmek için antik şamanların uyguladığı yöntemlerin, tekniklerin inanılmaz sonuçlarını gören, hatta bizzat deneyimleyen Perkins şekil değiştirmeyi üç düzeyde ele alıyor: hücresel, yani bir bitkiye veya hayvana dönüşmek; kişisel, yani yeni bir kişiliğe bürünmek veya bir bağımlılığı, alışkanlığı geride bırakmak; kurumsal, yani yeni bir iş alanı veya kültür yaratmak gibi...

"Bu kitapta bir dizi hikâye anlatılmaktadır ve hepsi gerçektir. Benim için hikâye anlatıcılığı yazmanın en kolay yoludur. Ve hikâye anlatımı, şekil değiştirici geleneğinin bir parçasıdır diyen Perkins, Amazon yağmur ormanlarında, And dağlarında, Endonezya adalarında gördüklerini, yaşadıklarını aktarıyor. Köklü bedensel ve zihinsel değişimler geçiren kişileri ve kurumları tanıtıyor. Ne kadar inanılmaz ve şaşırtıcı gelirse gelsin şekil değiştirmenin mümkün olduğunu söyleyen Perkinse göre, Tek yapmanız gereken, yaşlı Maya şamanı Viejo Itza ve diğer şekil değiştiricilerin önerilerine kulak vermek..."


Download Şekil Değiştirme PDF Şekil Değiştirme PDF
Download Şekil Değiştirme ERUB Şekil Değiştirme PDF
Download Şekil Değiştirme DOC Şekil Değiştirme PDF
Download Şekil Değiştirme TXT Şekil Değiştirme PDFRead information about the author

Ebook Şekil Değiştirme read Online! John Perkins is an activist and author. As a former chief economist at Boston strategic-consulting firm Chas. T. Main, Perkins says that he was an "economic hit man" for 10 years, helping U.S. intelligence agencies and multinational corporations cajole and blackmail foreign leaders into serving U.S. foreign policy and awarding lucrative contracts to American business.

However, after several years struggling internally over the role he was playing in crippling foreign economies, he quit his consulting job. In the 1980s Perkins founded and directed a successful independent energy company, which he subsequently sold. Since then he has been heavily involved with non-profit organizations in Ecuador and around the world. He continues this work today, in addition to his writing. One of his organizations, Dream Change, is dedicated to shifting consciousness and promoting sustainable lifestyles for the individual and global community.

His new book, The New Confessions of an Economic Hit Man, a follow-up to best-seller Confessions of an Economic Hit Man, will be released in February 2016.


Reviews of the Şekil Değiştirme


ELIJAH

Very controversial Vpechalenija

AARON

A book that has changed and continues to change my life for the better!

LILY

Strongly recommend

GABRIEL

Perfect Design and content!

EMILIA

A charming book, a lot more!
Add a comment
Download EBOOK Şekil Değiştirme by John Perkins Online free

PDF: ekil-deitirme.pdf Şekil Değiştirme PDF
ERUB: ekil-deitirme.epub Şekil Değiştirme ERUB
DOC: ekil-deitirme.doc Şekil Değiştirme DOC
TXT: ekil-deitirme.txt Şekil Değiştirme TXT